وکیل تلفنی

حضانت فرزند ۸ساله با پدر میباشد یا مادر؟

سلام خسته نباشین ما که خیلی خسته ایم . سوال اینه من چطوری میتونم از این زندگی خلاص شم . من یه کارگرم و بیکار . نهایت زرنگ باشم ماهی هفصدتومن به زور دربیارم به زور اونم چون کار نیست و بیکارم . مستعجر تقریبا در فقر زندگی میکنیم . ما واسه هم ساخته نشدیم همش دعوا داریم . با کسی هم که دارم زندگی میکنم یه خانواده خاله داره . اونا حتی قاتل هم باشن باز میگه فرشته هستند و یکی از مهمترین دلیلام واسه طلاق را.

وکیل تلفنی،مشاوره حقوقی آنلاین اینترنتی و تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری 09175334832

مخاطب گرامی با سلام

در صورتی که مشکل حقوقی شما با موضوع فوق یا همانند آن بوده و نیازمند مشاوره با وکیل دادگستری میباشد

لطفا همین حالا جهت دریافت پاسخ سوال خود با ما با این شماره تماس بگیرید،  09175334832

وکیل تلفنی در 7 روز هفته حتی در روزهای تعطیل رسمی نیز در خدمت شما میباشد.

وکیل تلفنی ،مشاوره حقوقی آنلاین اینترنتی و تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری 09175334832

www.vakiltelefony.ir

وکیل تلفنی وکیل ,تلفنی ,میباشد ,دادگستری ,حقوقی ,زندگی ,وکیل تلفنی ,دادگستری 09175334832 ,وکیل پایه ,حقوقی آنلاین ,حضانت فرزند ,حقوقی آنلاین اینترنتی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Nahadab پی اس بوی|خرید طرح لایه باز PSD آذر ارگانیک|بازار کسب و کارهای ارگانیک آذربایجان بدون سانسور حسامروید بهترین وبلاگ برای کی پاپر و کی درامرها Yasweb اجناس فوق العاده سهند آزاد اندیشان اقتصاد گیلان